Grand Theft Auto

به گزارش پردیس گیم و به نقل از gamerant طرفداران Rockstar Games مدت‌هاست با شایعات توسعه Grand Grand Theft Auto 6 دست و پنجه نرم می‌کنند. از زمان انتشار Grand Theft Auto 5 در سال 2013 این بازی در صدر آمار جدول‌های فروش است. با شروع سال 2020، طرفداران این سری همچنان به دنبال اخبار جدیدی از سری Grand Theft Auto می گردند و سراسر اینترنت را برای هرگونه مدرک معتبری حفر می‌کنند، جدیدا نیز خبری تازه از یک منبع غیر محتمل منتشر شده است.

در چند ماه گذشته، ادعاهای بیشتری از سراسر جهان و گوشه‌کنار رسانه‌های اجتماعی رو به گسترش است. پیشرفت‌های اخیر نشان از 
یک گزارش مالی برای ساخت یک موضوع open-world می‌دهد، که می‌تواند اثباتی بر بازی بعدی GTA باشد. جدیدترین این موارد اضافه‌شده به انبوهی از تئوری‌ها، از اینستاگرام کسی با سابقه کار قبلی در شرکت Rockstar Games است.

The Witcher 3

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PCgamer اگر دیگر بازی کردن Resident Evil 2 با شخصیت‌های آن و یا حتی شخصیت 2B بازی Nier Automata شما را سرگرم نمی‌کند، اکنون Ciri به این بازی ملحق شده است!

بازی محبوب و دوست‌داشتنی Stardew Valley برای اولین‌بار در فوریه سال ۲۰۱۶ روی استیم منتشر و موفق شد تا ماه آپریل همان سال بیش از یک میلیون نسخه به فروش برساند. چنین رقمی برای هر اثری یک دستاور بزرگ محسوب می‌شود؛ مخصوصا برای Stardew Valley که یک بازی مستقل خاص است و تنها توسط یک نفر ساخته شده. حال چهار سال از انتشار بازی گذشته و این اثر هم‌اکنون روی پلتفرم‌های مک و لینوکس، کنسول‌ها و موبایل‌ها هم عرضه شده است و طبق آخرین اخبار منتشر شده، حالا فروش آن از ده میلیون نسخه هم گذشته است.

به گزارش سایت Rely on Horror، شرکت کونامی مشغول کار روی ساخت بازی جدید سایلنت هیل است. از انتشار آخرین قسمت این مجموعه حدود هشت سال می‌گذرد و در این مدت هیچ بازی کاملی با عنوان سایلنت هیل منتشر نشده است.

چند وقت پیش خبر دادیم که شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت به منظور ایجاد تنوع در آثار خود و بالا بردن کیفیت آن‌ها می‌خواهد تغییراتی درون‌سازمانی ایجاد کند و تیم تهیه‌کنندگان خود را مورد بررسی قرار دهد. حال در آخرین خبر متوجه شده‌ایم که مکسیم بلند (Maxime Beland) کارگردان خوش‌نام بازی Splinter Cell، به منظور ملحق شدن به تیم مدیریتی جدید یوبی‌سافت به این کمپانی برگشته است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Kotaku استودیو RockSteady اعلام کرد که لباس Earth 2 Dark Knight که مشاهده می‌کنید در روز 28 ژانویه (8 بهمن) به ورژن PS4 بازی Arkham Knight افزوده می‌شود که بتمن را شبیه دراکولایی می‌کند که از دست شما عصبانی است زیرا تمام روز او را بیدار نگه‌ داشته‌اید!

Batman Arkham Knight

دنباله‌ی بهترین اکشن اول شخص چند سال اخیر، قرار است از همه نظر بزرگتر شده و پیشرفت کرده باشد. بازی Doom Eternal مجموعه‌ای از مکانیک‌ها و سیستم‌های مختلف را در مقایسه با قسمت قبلی Doom معرفی می‌کند و در عین حال هم تغییراتی بزرگ و اساسی کرده است. تغییرات گیم‌پلی بازی به جای خود، کارگردان Doom Eternal به تازگی درباره‌ی چگونگی تنظیم درجه‌ی سختی این بازی هم صحبت کرده است.

بالاخره شرکت بازی‌سازی «ولو» به شایعات ساخت Left 4 Dead 3 پایان داد و رسما اعلام کرد که فعلا روی این بازی کار نمی‌کند.