نقد و بررسی بازی Vanquish Remastered

به احتمال زیاد Resident Evil بعدی با نام Village شناخته خواهد شد؛ حضور پررنگ کریس ردفیلد در بازی.

به گزارش پردیس‌گیم، در هفته‌ها و روزهای اخیر شایعات بسیاری راجع به Resident Evil 8 شنیده می‌شدندو همانطور که پیش‌تر نیز خواندید، همین شایعات خبر از میان نسلی بودن این بازی می‌دادند و برخی جزئیات درمورد داستان Resident Evil 8 نیز لو رفته بود.

بازی زیبای Disco Elysium که سال گذشته از طریق شبکه Steam برای پلتفرم PC عرضه شد توانسته با نوآوری در روایت و سبک بازی و گیم پلی روان جوایز و نامزدی‌های فراوانی را به دست بیاورد.

آینده سری Resident Evil را شما مشخص کنید

به گزارش پردیس‌گیم اکنون که بازی Resident Evil 3 ساخته و منتشر شده است، Capcom نگاهش را به ماجراجویی بعدی در این سری دوخته است. این ناشر یک نظرسنجی جدید را که به نظر فقط برای کشورهای آسیایی است، منتشر کرده که در مورد آینده این فرنچایز سوال می‌کند.

شرکت بازی‌سازی Deep Silver، تهیه کننده‌ی مجموعه بازی‌های Saints Row، خبر از عرضه‌ی نسخه‌ای بازسازی شده از قسمت سوم این مجموعه داده است. بازی Saints Row: The Third Remastered برای عرضه روی کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در نظر گرفته شده و در مقایسه با نسخه‌ی اصلی، گرافیک بالاتری به بازی‌کننده‌ها ارایه می‌دهد.

بازی‌های The Last of US II و Iron Man Vr از PS Store برداشته شدند+ جزئیات نحوه‌ی بازپرداخت

به گزارش پردیس‌گیم، با توجه به تاخیری که در بازی‌های The Last of Us II و Iron Man VR به وجود آمد، انتظار برداشته شدن این دو عنوان از PS Store می‌رفت که چنین نیز شد، دیروز سونی با حذف هر دو بازی مذکور از فروشگاه آنلاین خود، اعلام کرد که پول‌های پرداخته شده از جانب خریداران را باز می‌گرداند.

تجربه‌ی زنده ماندن و نجات دیگران در جهانی بحران‌زده

بازی تحسین‌شده «فراست‌پانک» روی هیولا منتشر شد

سلام و درود بر تمامی کاربران عزیز پردیس گیم.

 در آخرین مسابقه پردیس رویال که چندی پیش برگذار شده بود با استفاده از هوش خود و علاقه به موسیقی بازی‌ها باید حدس می‌زدید که موسیقی مربوط به کدام بازی هست، و در آخر به بهترین و دقیق‌ترین پاسخ ها یک کد بازی Wolfenstein: Youngblood به برنده داده شد.