DOOM ETERNAL

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از gamingbolt تقریبا غیرممکن بنظر می‌رسید که شور و هیجان جدیدتری در نسخه‌ی DOOM Eternal شرکت id Software ببینیم تا اینکه در ویدویی از گیم‌پلی جدید این بازی، یک ویژگی جدید جالب آشکار می‌شود و نشان‌دهنده‌ی آن است که این عنوان سورپرایز‌های بیشتری برای ما دارد. آخرین تریلر از گیم‌پلی این عنوان ویدیویی نه دقیقه ای از IGN First است که یک Master Level را نشان می‌دهد. این ویدئوی منتشر شده را در زیر می‌توانید مشاهده کنید: 

Star Citizen

پرونده‌ی شکایت Crytek توسعه‌دهنده‌ی آلمانی از Cloud Imperium Games به قرارداد این دو شرکت بر سر ساخت یک بازی با استفاده از موتور CryEngine باز می‌گردد. Cloud Imperium Games تصمیم داشت تا بازی Star Citizen را با استفاده از این موتور بسازد، اما بعدتر یکی از ماموریت‌های داستانی این بازی، تبدیل به یک اثر کاملا جداگانه به نام Squadron 42 شد. عنوان Squadron 42 یک عامل مهم در این پرونده بود، زیرا Crytek ادعا کرد که توافقنامه جواز اصلی CryEngine فقط برای نسخه Star Citizen است، نه عنوان مستقل دوم.

حالت بتل رویال عنوان Call of Duty: Modern Warfare به نام Warzone تقریباً هیچ سورپرایزی خاصی نبوده، چرا که شایعات و لیک‌های زیادی درباره آن در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده. حالا به لطف VGC، لیک بعدی متمرکز بر تاریخ عرضه و با اشاره به اواسط ماه مارس میلادی است. گفته می‌شود که حالت Warzone یک بخش free to play می‌باشد و برای تجربه آن نیازی به داشتن Modern Warfare نیست. در عوض، به نظر Activision به دنبال این است تا به کمک Call of Duty: Mobile و Warzone حتی افرادی که آخرین عنوان سری Call of Duty را خریداری نکرده‌اند نیز درگیر بازی‌های خود کند.

دور جدید فراخوان بخش خبری سایت پردیس‌گیم، برای جذب نیروی جدید در بخش خبری آغاز شد. در صورتی که علاقه مند به حضور در بخش خبری پردیس‌گیم هستید، لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید:

the Last of Us

به شکلی ناگهانی، سونی به اطلاع طرفداران خود رساند در مراسم PAX East که در شهر بوستون برگزار می‌شود شرکت نخواهد کرد و علت این اتفاق نیز بیماری مربوط به ویروس کوروناست.

Climber: Sky is the Limit

عنوان Climber: Sky is the Limit یک بازی منحصر به فرد با ترکیب ژانرهای بقا و شبیه سازی است که هم برای رایانه های شخصی و هم کنسول ها در دسترس خواهد بود. این شبیه ساز کوهنوردی شما را در بالاترین قله‌های جهان به چالش می‌کشد زیرا توسعه‌دهندگان این بازی روی واقع گرایی سطح بالا و گیم پلی متنوع متمرکز شده‌اند. بازی در سال 2021 توسط Art Games Studio منتشر می‌شود که همچنین قصد دارد بازی را در کنسول های Nintendo Switch ، Sony و Microsoft نیز منتشر کند.

World War Z

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از gameinformer شرکت Embracer Group همان شرکت مادر THQ Nordic استودیوی سازنده‌ی عنوان World War Z و پورت سوئیچ The Witcher 3 یعنی Saber Interactive را خریداری کرده است.

اخبار دنیای بازی مقایسه عفونت‌های موجود در Resident Evil و The Last of Us

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
مقایسه عفونت‌های موجود در Resident Evil و The Last of Us - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Resident evil

عنوان‌های The Last of Us و Resident Evil دو بازی هستند که به‌طور مشابه کنجکاوی زیادی را در بین طرفدارانشان ایجاد می‌کنند که نحوه برخورد جامعه با تهدیدات عفونی و چگونگی بروز چنین عفونت‌هایی در چنین محیط‌هایی را بیان ‌می‌کند. هر یک از آنها داستان‌های خود را در ایجاد موجودات ترسناک ارائه می‌دهند که البته برخی از ویژگی‌های مشابه را دارند اما در جلوه‌های داستانی خود دنیاهایی جدا از هم هستند.