سم مندس کارگردان فیلم سینمایی «۱۹۱۷» مهم‌ترین جایزه هفتاد و دومین دوره جوایز انجمن کارگردانان آمریکا را به دست آورد. با در اختیار گرفتن این جایزه فیلم سینمایی ۱۹۱۷ شانس خود برای دریافت جایزه اسکار را از آنچه پیش از این بود نیز بیشتر کرد.

انیمیشن بامبی (Bambi) از مجموعه انیمیشن‌های قدیمی و محبوب دیزنی به جمع آثاری می‌پیوندد که شاهد بازسازی لایو اکشن‌شان هستیم.

جهان مارول به شروع فاز چهارم خود نزدیک می‌شود و هر روز شایعات جدیدی درباره فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی در حال توسعه به گوش‌مان می‌خورد.

سریال انگل (Parasite) به زودی ساخته خواهد شد؛ این خبر تعجب‌آوری بود که بونگ جون هو کارگردان فیلم سینمایی انگل به رسانه‌ها داد. ظاهرا این کارگردان کره‌ای با شبکه اچ بی او به تفاوق رسیده تا یک سریال کوتاه بر اساس این اثر سینمایی محبوب تولید کند.

فیلم ۱۹۱۷ در حالی میان نامزدهای بخش بهترین فیلم مراسم اسکار ۲۰۲۰ پیشتاز شده است که تا همین چند ماه پیش تصورات دیگری میان کارشناسان حکم‌فرما بود. تا چند ماه قبل فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» اثر کوئنتین تارانتینو و «مرد ایرلندی» اثر مارتین اسکورسیزی به عنوان دو رقیب اصلی جهت کسب عنوان بهترین فیلم در مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ مطرح بودند.

فیلم پسران بد برای زندگی (Bad Boys for Life) که تحت عنوان پسران بد ۳ نیز شناخته می‌شود موفق شد این آخر هفته در سه روز اول اکرانش بیش از ۵۹ میلیون دلار بفروشد و نسبت به پیش‌بینی‌های قبلی موفق‌تر ظاهر شود.

بیست و ششمین مراسم سالانه جوایز انجمن بازیگران آمریکا یک‌شنبه شب برگزار شد.

فیلم 1917 به کارگردانی سم مندس جایزه بهترین فیلم تهیه‌شده در سال 2019 را در سی و یکمین مراسم اهدای جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا که شنبه این هفته برگزار شد به دست آورد.