روز گذشته رندرهای جدیدی از پیکسل 4 منتشر شد که بر این اساس می‌توانیم به جزییات بیشتری از طراحی این گوشی بپردازیم. همانطور که می‌بینید، بین مدل استاندارد و پیکسل 4 ایکس‌ال تفاوت محسوسی از لحاظ طراحی دیده نمی‌شود و هر دوی آن‌ها از حاشیه‌ی فوقانی نسبتا صخیمی بهره می‌برند. البته این رندرها بر اساس شایعات منتشر شده خلق شده‌اند و همچنان نمی‌توان در مورد مکان مواردی مانند اسپیکر استریو با قاطعیت اظهارنظر کرد.

در کنار این رندرها، دو تصویر از محافظ نمایشگر گوشی‌های پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس‌ال منتشر شده است. در این تصویر، شاهد سه جای خالی برای دوربین هستیم که دو تا از آن‌ها برای دوربین معمولی تعبیه شده‌اند و مورد سوم سنسور پیشرفته تشخیص چهره را در خود جای می‌دهد. اسپیکر مکالمه در بخش میانی قرار دارد و احتمالا به‌عنوان اسپیکر اصلی هم انجام وظیفه می‌کند و در کنار این موارد، باید به یک حفره‌ی مرموز بزرگ در سمت راست اشاره کنیم.

بر اساس شایعات، گوگل قصد دارد برای این گوشی‌ها پروژه سولی را عملی کند؛ این یک تکنولوژی مبتنی بر رادار است که با دقت زیادی می‌توانند حرکات دست را رهگیری کند. این تکنولوژی در کنفرانس Google I/O در سال 2015 معرفی شد ولی هنوز برای کاربران ارائه نشده است.

منبع: GSM Arena

The post این تصاویر جزییات طراحی گوشی‌های پیکسل 4 را نشان می‌دهند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید