به تازگی و در جریان آخرین قسمت از سری برنامه‌های Inside Xbox، به نظر می‌رسد به‌روزرسانی جدید بازی State of Decay 2 با نام Choose Your Own Apocalypse، درجه‌های سختی مختلفی را به بازی اضافه می‌کند. این دو درجه‌ی سختی جدید با نام‌های Dread و Nightmare، در به‌روزرسانی جدید بازی که در تاریخ سه‌شنبه ۶ […]

جزئیات به‌روزرسانی جدید بازی State of Decay 2 منتشر شد

به تازگی و در جریان آخرین قسمت از سری برنامه‌های Inside Xbox، به نظر می‌رسد به‌روزرسانی جدید بازی State of Decay 2 با نام Choose Your Own Apocalypse، درجه‌های سختی مختلفی را به بازی اضافه می‌کند.

این دو درجه‌ی سختی جدید با نام‌های Dread و Nightmare، در به‌روزرسانی جدید بازی که در تاریخ سه‌شنبه ۶ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۶ مارس ۲۰۱۹ میلادی) منتشر می‌شود، در دسترس قرار می‌گیرند. دیسی ویلوبی (Dacey Willoughby)، تهیه‌ کننده‌ی ارشد بازی و استودیوی آندد لبز (Undead Labs) در این باره می‌گوید:

ما به بسیاری از نظرات کاربران توجه کرده و از آن‌ها استفاده کرده‌ایم. محیط‌های بازی با در‌جه‌های سختی Dread و Nightmare، میزبان زامبی‌ها و NPC‌های بیشتری هستند که میزان قدرت آن‌ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. پیدا کردن منابع مختلف و سلاح در بازی سخت می‌شود و به یک چالش تبدیل خواهد شد. محیط‌های Dread برای کسانی طراحی شده است که به دنبال چالش هستند و درجه‌ی Nightmare فقط مخصوص بازی‌بازان حرفه‌ای است. شما همچنین می‌توانید همراه با دوستانتان به این محیط‌ها وارد شوید.

وی در ادامه بیان کرد که هیولای juggernaut که در بسته‌ی الحاقی Daybreak قرار داشت، به دو درجه‌ی سختی ذکر شده اضافه خواهد شد و بازی‌بازان را به چالش خواهد کشید. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از این به‌روزرسانی، جزئیات کامل آن را از این نشانی مطالعه کنید.

بازی State of Decay 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم محمدحسین باجلان از این نشانی مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید