استودیوی بیت گیمز (Beat Games) اخیرا آمار فروش جالبی را از بازی جذاب Beat Saber منتشر کرده است. همچنین بسته‌ی الحاقی جدید این بازی از امروز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید جزئیات آن را مشاهده کنید. بازی مهیج Beat Saber از سری عناوین ریتمیک و موزیکال است که چندی پیش […]

فروش بازی Beat Saber از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرد

استودیوی بیت گیمز (Beat Games) اخیرا آمار فروش جالبی را از بازی جذاب Beat Saber منتشر کرده است. همچنین بسته‌ی الحاقی جدید این بازی از امروز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.

بازی مهیج Beat Saber از سری عناوین ریتمیک و موزیکال است که چندی پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر عرضه شد. سبک جالب و ریتمیک این بازی باعث شده است تا بازی‌بازان خیلی زود با آن ارتباط برقرار کرده و ساعت‌ها سرگرم شوند. همانطور که در گذشته گفته شد، یکی از مشکلات این عنوان موسیقی‌های کم آن است. به نظر می‌رسد که بیت گیمز راه حلی مناسبی برای این مسئله پیدا کرده است. اگر شما نیز از طرفداران این سبک هستید، Beat Saber را هرگز از دست ندهید.

حدود ده روز پیش بیت گیمز از انتشار یک بسته‌ی الحاقی برای همه‌ی پلتفرم‌ها خبر داد و تاریخ دقیق انتشار آن را تعیین کرد که از طریق این صفحه می‌توانید به جزئیات بیشتری پی ببرید. این بسته ده موسیقی جدید و جذاب را به بازی اضافه می‌کند که بازی‌بازان با پرداخت ۱۲٫۹۹ دلار قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. گفتنی است که هرکدام از این موسیقی‌ها با قیمت ۱٫۹۹ دلار قابل دانلود هستند. علاوه‌بر این، یک حالت تک‌نفره‌ی جدید با ۵۱ مرحله و بهبود کیفیت بازی، از تغییراتی است که به وسیله‌ی این بسته‌ی الحاقی به بازی اعمال می‌شوند.

بیت گیمز در خبر دیگری اعلام کرد که فروش بازی Beat Saber تنها برای پلی‌استیشن وی‌آر از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرده است که این آمار میزان علاقه‌ی دارندگان این کنسول به بازی را نشان می‌دهد. این فروش برای سازندگان بسیار رضایت‌بخش بوده است چرا که آن‌ها در پیامی به طرفداران تبریک گفته و از انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی بزرگی در آینده خبر داده‌اند. سایر اخبار مربوط به این عنوان را در آینده به اطلاع شما خواهیم رساند.

 

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید