شمارش معکوس برای انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی Sid Meier’s Civilization VI آغاز شده است و سازندگان خبرهای خوشحال‌کننده‌ی دیگری نیز برای طرفداران این عنوان دارند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد. سری بازی‌‌های Sid Meier’s Civilization از گذشته‌های دور تاکنون در ذهن بسیاری از بازی‌بازان نقش بسته و نسخه‌های مختلفی از آن بسیاری […]

استفاده از بازی Sid Meier’s Civilization VI به مدت دو روز رایگان خواهد بود

شمارش معکوس برای انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی Sid Meier’s Civilization VI آغاز شده است و سازندگان خبرهای خوشحال‌کننده‌ی دیگری نیز برای طرفداران این عنوان دارند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

سری بازی‌‌های Sid Meier’s Civilization از گذشته‌های دور تاکنون در ذهن بسیاری از بازی‌بازان نقش بسته و نسخه‌های مختلفی از آن بسیاری از علاقه‌مندان را برای مدت زیادی سرگرم کرده است. سازندگان نیز برای هر نسخه به‌روزرسانی‌های مختلفی در دسترس دادند که به محبوبیت آن‌ها نیز اضافه شد. دومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی آخرین نسخه تحت عنوان Gathering Storm فردا در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت که اطلاعاتی در خصوص این بسته و نقدها و نمرات آن را می‌توانید از طریق این صفحه مطالعه کنید.

خبر خوب دیگر این است که به مناسبت انتشار Gathering Storm، استفاده از بازی به مدت دو روز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان خواهد بود که فرصت خوبی برای بازی‌بازانی است که هنوز دست به تجربه‌ی این عنوان نزده‌اند. البته شایان ذکر است که تنها بخش‌های اصلی بازی به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین بازی در این بازه‌ی زمانی با ۷۰ درصد تخفیف قابل خرید است.

بازی Sid Meier’s Civilization VI هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، تلفن‌های هوشمند و نینتندو سوییچ در دسترس قرار داد. اگر هنوز هم این عنوان دوست‌داشتنی را تجربه نکرده‌اید، نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید